ajax-loader
rocket

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN

Havuz yapımında tehlike arz edecek her türlü durum engellemekdeyiz. Havuzlara yetişkinler ile birlikte çocukların da girdiği düşünülerek, çocukların zarar görmemesini sağlayacak tasarımlar yapmakdayız.

blog

Betonarme Havuz

Havuz inşaatlarının betonarme tasarımları için çok yönlü çalışma alanları hizmet vermektedir. Bu konuda yenilikçi adımlarla betonarme havuz En Havuz üstlenen ve azimli bir çalışma grubuyla hizmet veren firmamız, her alan için tasarım fikirleri üretiyor.

blog

Hazır Havuz - Prefabrik Havuz

Havuz inşası oldukça fazla zaman alabilecek ve zor olarak görülen bir işlemdir. Havuz alanının açılması, su sızdırmaz bir alan oluşturulması, havuzun inşa edilmesi ve içerisinin tasarımının yapılması gibi pek çok aşama havuz yapma işlemini zorlaştırmakta ve sürecini uzatmaktadır. Bütün bu işlemleri kolaylaştırmak için hazır havuz sistemleri tercih edilebilir.

blog

Sauna

Tipik bir sauna ahşap kaplı küçük bir oda şeklinde tasarlanır. Isıtma mekanizması ise şu şekildedir: Isıtıcı sistem üzerine koyulan taşlar saunadaki sıcaklığı korur. Daha sonra ısınmış taşların üzerine su damlatılarak nem elde edilir. Bu nem aracılığıyla da vücuttan toksin ve ter atılır.

blog

Buhar Odası

Buhar odası, kapalı bir alanda buhar yaratarak daha sonra daha sonra bu buharı kapalı bir alanda muhafaza eder. Buhar odaları sayesinde kendinize çok özel ve stresten uzaklaştırıcı alanlar yaratabilirsiniz. Bu alanlarda buhar vücudu arındırır. Ayrıca buhar iyi hissetmenize yardımcı olur.

blog

Türk Hamamı

Tarihi ve kültürel geçmişimizi günümüze yansıtan en önemli unsurlardan biri olan Türk hamamı yapımı süreci ilk aşamasından kullanıma hazır hale gelene kadar kaliteden taviz verilmeden gerçekleştirmekteyiz. İster ticari olarak ister kişisel kullanım için yapılsın öyle bir şekilde inşa etmekteyiz ki ilk bakıldığında insanın içinde bir ferahlama bir rahatlık duygusu vermekteyiz.

blog

Havuz Ekipmanları

Uygun kimyasal dengeye sahip temiz bir yüzme havuzu sağlamak için, her havuz sahibinin havuz malzemeleri bulunmalıdır. Havuzun temiz olması çok önemlidir. Sürekli temiz kalması gerekir. Aydınlatma lambası, havuz koltuğu ve flamingo gibi aksesuarlar havuzun görünümü için tercih edilebilir. Havuzun kurulumu ve temizliği için pompa, kepçe, filtre ve temizleyici gibi havuz malzemeleri çok önemlidir.